Transferový boulevard: Real zvažuje Kanea a Lukaka, Mitoma dostane rekordní nabídku

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Real zvažuje Kanea a Lukaka, Mitoma dostane rekordní nabídku

Sun: Real Madrid se podle informací z Pyrenejského poloostrova znova zaobírá možností podepsat Harryho Kanea z Tottenhamu. Druhou variantou zvažovanou na San Bernabeu ve spojitosti s útokem Los Blancos je překvapivě Romelu Lukaku, který aktuálně z Chelsea hostuje v Interu Milán.

Goal: Brighton je připraven předložit pětadvacetiletému japonskému křídelníkovi Kaoru Mitomovi rekordní nabídku na prodloužení smlouvy, když o kometu této sezóny projevily zájem Real Madrid, Manchester City a Arsenal

Mirror: Podle informací ze zákulisí Selhurst Parku byl Patrick Vieira propuštěn z pozice manažera Crystal Palace, protože vedení klubu mělo za to, že je na hráče bez formy příliš mírný.

TV3: Nizozemský záložník Barcelony Frenkie de Jong, jež má být číslem jedna letních přestupových plánů Manchesteru United a Chelsea prohlásil ve španělské televizi: "Barca byla vždy klubem mých snů a doufám, že v ní budu moci pokračovat ještě mnoho let." 

Football Insider: Šestadvacetiletý nigerijský záložník Evertonu Alex Iwobi, může počítat s tím, že Toffies budou mít zájem o prodloužení jeho stávající platné do léta 2024, sám hráč nicméně chce před podpisem jejího prodloužení vyčkat, zda se Everton udrží v nejvyšší soutěži.

Football Insider: Newcastle ve velkém loví v hegemovi letošní sezóny Serie A a podle zpráv z Itálie se Straky shllédli ve dvaadvacetileté gruzínském křídelníkovi Khvichovi Kvaratskheliovi, jež je též spojován s Realem a Manchesterem City plus mají v merku jeho šestnáctigólového spoluhráče Piotra Zielinského. 

Sabah: Newcastle taktéž sleduje čtyřiadvacetiletého středního obránce Galatasaraye a Dánska Victora Nelssona. 

Sport Witness: Holandský PSV Eindhoven by rád udržel hostujícího útočníka Wolverhamptonu Fabia Silvu i po konci letošní sezony,.