Nechtěného záložníka Chelsea monitorují hned dva kluby z Premier League

Co Mason Mount odmítl s Chelsea prodloužit smlouvu, postavil se do role černé ovce mužstva, s níž se už tolik nepočítá. Vesměs se jenom čeká na závěr sezony, až se otevře přestupové období.

Nechtěného záložníka Chelsea monitorují hned dva kluby z Premier League

Mason Mount by si dle informací portálu Goal rád zkusil nové angažmá a podle všeho se vůbec nebrání tomu, pokud to bude opět v Premier League. V té započal již svou čtvrtou sezonu a zatímco v předchozích třech ročnících patřil k nejlepším hráčům v týmu, tento se na jeho služby Chelsea již tak moc spoléhat nemůže.

Příčin je pochopitelně několik, přičemž nejčastěji se zmiňuje celkový herní úpadek samotného kádru Blues. Tak či tak se v Mountovi cosi přepnulo, jelikož se rozhodl na Stamford Bridge neprodloužit současný kontrakt a naznačil, že je připravený na nové angažmá. V ten moment začala konkurence ihned jednat.

„Situaci okolo Mounta už od ledna monitoruje trenér Jurgen Klopp z Liverpoolu, ke kterému se nově přidává i Erik ten Hag z Manchesteru United,“ píše fotbalový novinář Jacob Steinberg. „Vzhledem ke smlouvě, která hráčovi za rok vyprší, bude Chelsea ochotna zvážit všechny nabídky, které přesáhnou 50 milionů liber,“ podotýká.

Pokud by Blues svůj záložní klenot přeci jen prodali, půjdou po nějaké lukrativní náhradě. V této souvislosti se pro změnu skloňuje jméno takového Judeho Bellinghama z Borussie Dortmund, jehož přestupová cenovka je však třikrát vyšší jak Mountova.