Šokující prohra na hřišti posledního. Neakceptovatelné, zlobila se hvězda Liverpoolu

Po demolici Manchesteru United to vypadalo, že je Liverpool na nejlepší cestě dosáhnout na elitní čtyřku. V sobotu ale nečekaně zakopnul na hřišti posledního týmu tabulky.

Šokující prohra na hřišti posledního. Neakceptovatelné, zlobila se hvězda Liverpoolu

Když se přitom Liverpool v této sezoně s Bournemouthem potkal poprvé, vyhrál 9:0!

To se ale neopakovalo a Cherries, jak se hráčům tohoto týmu přezdívá, vyhráli 1:0 a dostali se z posledního místa Premier League. Po vítězství sahali už minulý týden na hřišti Arsenalu, teď se to konečně povedlo. 

Liverpool propadnul a zkomplikoval si cestu do top 4. Na žádné výmluvy po zápase nebyl prostor, Reds prostě nehráli tak dobře, jak by měli. 

„V této části sezony každý ví, o co bojuje, a Bournemouth je v boji o sestup,“ řekl pro oficiální stránky klubu obránce Trent Alexander-Arnold.

 „Bojují o holé přežití. Ale každý tým v lize o něco bojuje, takže získat tři body hodně znamená. Myslím, že když se na to teď dívám zpětně, pravděpodobně je chtěli víc než my, a to je něco, co je nepřijatelné. Musíme se ujistit, že se něco takového nebude opakovat," dodal.

Podobná slova volil i jeho trenér Jurgen Klopp: „Co na to říct? Ten zápas nám nevyšel. V prvním poločase jsme byli dominantní, ale nic z toho nebylo. Výhru si zasloužili.“ 

Liverpool nyní čeká opravdu neskutečný program. V týdnu zajíždí do Madridu k odvetě osmifinále v rámci Ligy mistrů, následovat budou souboje na hřištích Manchesteru City a Chelsea, doma přivírají Reds Arsenal.