Skrytý poklad Premier League? O záložníka Fulhamu bude v létě rvačka!

Na svém kontě má Joao Palhinha v letošní sezóně jen tři branky a žádnou asistenci, přesto je zájem špičky nejvyšší soutěže velký a nefalšovaný!   

Skrytý poklad Premier League? O záložníka Fulhamu bude v létě rvačka!

Erik ten Hag hledá vedle hrotového útočníky i posily do středu pole, do zorného pole se mu proto dostal sedmadvacetiletý portugalský záložník Fulhamu Joao Palhinha, který na Craven Cottage zažívá skvělou premiérovou sezónu v Premier League poté a podle některých zdrojů dokonce má aspirovat na kandidáta na titul nejlepšího hráče sezony Premier League poté, co se stal důležitou součástí překvapivého postupu Fulhamu do evropských pohárů. 

Interesem Manchesteru United o hráče, který před sezónou přišel ze Sportingu na pouhých sedmnáct milionů liber se uzavírá “top six” zájemců (kde místo tradičního City figuruje Newcastle), když Palhinhu mají chtít též Arsenal, Chelsea, Liverpool, Newcastle a Tottenham. Podle deníku Sun, který zprávu o ten Hagově zájmu (poté, co příchod hlavní vysněné posily do středu zálohy, Frenkieho de Jonga z Barcelony, vypadá nepravděpodobně) přinesl Fulham, jež má Palhinhu podepsaného na pět let, hodlá nabídkám odolávat a úspěšný deal by přišel rozhodně na víc než na aktuálně odhadovaných čtyřicet milionů liber.

Fulham, který před nedělním střetem s lídry Premier League z Arsenalu proti předsezónním prognnózám, jež jej pasovaly spíše na boj o záchranu, útočí na evropské poháry, tak ve svém středu skrývá možná jeden z největších přestupových hitů léta. Podle deníku Sun je zájem o hráče, jež se stal okamžitě základním stavebním kamenem jedenáctky Marca Silvy a má za sebou též osmnáct zápasu v portugalské reprezentaci nefalšovaný a v létě se tak na Craven Cottage mohou těšit na obří bitvu peněženek. Udrží Fulham Palhinhu?