Transferový boulevard: Arsenal sleduje Hudsona-Odoie, City bude v létě chtít trio Bellingham, Maddison a Leao

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.

Transferový boulevard: Arsenal sleduje Hudsona-Odoie, City bude v létě chtít trio Bellingham, Maddison a Leao

Guardian: Arsenal sleduje dvaadvacetiletého křídelníka Chelsea a Anglie Calluma Hudsona-Odoie, který je momentálně na hostování v Bayeru Leverkusen. 

Times: Majitelé Chelsea nebudou tlačit manažera Grahama Pottera po obřích lednových útratách k okamžitým výsledkům. Některé zdroje nicméně tvrdí, že pokud se v tabulce aktuálně na desátém místě “sedící” Chelsea nekvalifikuje do příštího ročníku Ligy mistrů, bude mít klub problémy s pravidly finanční fair play.

TeamTalk: Manchester City je připraven v létě vyrazit do boje o trio Jude Bellingham (Dortmund), James Maddison (Leicester) a Rafael Leao (AC Milán), přičemž by mohl být naopak odejit Jack Grealish.

Mirror: Devětadvacetiletý marocký křídelník Hakim Ziyech v rámci snahy zrealizovat na posledních chvíli svůj odchod na hostování do PSG posílal majiteli Chelsea Toddu Boehlymu zoufalé textové zprávy, ani to mu ale ke včasné registraci transferu nepomohlo.. 

Sun: Ziyech tak musí s odchodem z Chelsea počkat na léto, kdy bude jedním z minimálně šesti hráčů prvního týmu, kteří by mohli opustit Stamford Bridge. Spolu s ním by mohli jít i teprve loni v létě podepsaní Marc Cucurella či Kalidou Koulibaly.

Sky Germany: Agent jednatřicetiletého brazilského útočníka Liverpoolu Roberta Firmina věří, že jednání o nové smlouvě na Anfield Road dokončí ještě v únoru. 

Mirror: Manchester United v posledních dnech lednového přestupového okna odmítl nabídky na pět členů svého širšího kádru, ale čeká se, že v létě Erik ten Hag provede čistku.

Tutto Napoli: Tottenham již zahájil jednání o letním přestupu Alexe Mereta s tím, že Antonio Conte identifikoval gólmana Neapole jako nástupce Huga Llorise