Transferový boulevard: Arsenal se srovnává se ztrátou Mudryka, místo Moyese Pochettino nebo Tuchel?

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Arsenal se srovnává se ztrátou Mudryka, místo Moyese Pochettino nebo Tuchel?

90min: Arsenal oslovil Barcelonu a hledá možnosti příchodů šestadvacetiletého brazilského křídelníka Raphinha a o čtyři roky mladšího španělského útočníka Ferrana Torrese. Za prvního jmenovaného si nicméně po půlročním působení na Nou Campu měli říct o 100 milionů liber.

Telegraph: Ve Španělsku si Arsenal taktéž vyhlídl pravého obránce Realu Valladolid, osmnáctiletého Ivana Fresneda, o nějž má velký zájem též Aston Villa.

Fichajes: A do třetice Arsenal, který se v tomto případě má utkat s Manchesterem United o podpis dvaadvacetiletého brazilského křídelníka Luize Henriqueho z Betis Sevilla. 

Telegraph: West Ham sestavil seznam čtyř kandidátů, kteří by mohli nahradit Davida Moyese, jenž se v posledních zápasech ocitl “pod tlakem,” přičemž dva preferovaní kandidáti jsou Mauricio Pochettino a Thomas Tuchel.

Sun: Tottenham zvažuje lednový přestup čtyřiadvacetiletého záložníka AS Řím Niccoly Zainola, jehož výkony v poslední době příznivci klubu kritizují.

Mirror: Everton zahájil jednání o hostování jedenatřicetiletého kolumbijského útočníka Duvana Zapaty z Atalanty Bergamo.

Fabrizio Romano: Příchod brankáře Jacka Butlanda a útočníka Wouta Weghorsta bude v lednovém přestupovém termínu Eriku ten Hagovi stačit a Manchester United neplánuje tento měsíc další transfery.

CBS: Naopak Chelsea vypadá nenasytně, a po 157 milionech liber utracených v tomto přestupovém okně, Todd Boehly cílí ještě na další dvě jména. Jedno z nich by mělo Moises Caicedo z Brightonu.