Dotáhnou Rudí ďáblové svůj dvojitý lup v táboře Atlétika? Španělská strana se zatím moc netváří

Veřejnost to již vnímala jako hotovou věc, ale někdy stačí pár úprav v nastavených podmínkách, aby jedna strana cukla. Nejinak tomu bude možná i v případě možného dvojitého přesunu z tábora Atlétika na Old Trafford. João Félix a Antoine Griezmann jsou žádaným zbožím, ale aktuálně nejsou obě strany ve shodě. Lednové stěhování zřejmě podle listu Daily Mirror nedopadne, případné letní by mohlo být jen poloviční.

Dotáhnou Rudí ďáblové svůj dvojitý lup v táboře Atlétika? Španělská strana se zatím moc netváří

Atlétiko Madrid s Manchesterem United se zatím rozhodují v podmínkách hráčského přesunu. V případě Joãa Félixe by si jej ostrovní gigant rád nejprve vyzkoušel. Za roční hostování nabídl 3 miliony liber s tím, že za hráče převezme i jeho mzdové požadavky.

Vše nasvědčuje tomu, že Félix si již v Madridu nekopne, neboť na povrch prosákly jeho spory s koučem Diegem Simeonem. Argentinský manažer byl už frustrovaný z jeho výkyvů ve výkonnosti, proto je ochotný nechat třiadvacetiletého mladíka jít.

Za případné hostování by si účastník La Ligy uměl představit 9,5 milionů liber a zároveň smluvní závazek, při splněný nespecifikovaných podmínek by musel Manchester United realizovat trvalý odkup.

Jednatřicetiletý Antoine Griezmann upoutal pozornost nizozemského kouče Erika ten Haga již před světovým šampionátem v Kataru, ale během něj se zkušený trenér utvrdil v tom, že by mohl být přínosem. Jeho příchod měl být realizován již během právě probíhajícího zimního okna, nyní se však zdá, že Atlético by si jej rádo podrželo až do léta.

Je mi to hrozně líto. V Arábii nebude šťastný, navíc se tu na něj brzy zapomene, říká Vízek o Ronaldovi