S blížícím se přestupovým oknem vyhlíží Coutinho propustku z Aston Villy

Philippe Coutinho by se nakonec v Aston Ville nemusel ohřívat déle než jeden kalendářní rok. Už teď totiž veřejně projevuje své ambice vrátit se do Brazílie a potenciálně zde i ukončit kariéru.

S blížícím se přestupovým oknem vyhlíží Coutinho propustku z Aston Villy

Ačkoliv je mu teprve 30 let a na řeči ohledně konce kariéry je ještě poměrně brzo, tak už sám hráč cítí, že po nezdařilém působení v Barceloně to na tu úplně nejvyšší úroveň nevypadá. Když si celou situaci ve své hlavě přehodnotil, došel k závěru, že bude nejlepší se vrátit úplně na začátek.

„Není žádným tajemstvím, že bych se rád vrátil zpět do Brazílie. Chci být blízko své rodině a svým fanouškům,“ svěřil se Coutinho před pár dny deníku Goal.

Téže zdroj dnes uvádí, že je ofenzivní žolík v Aston Ville nespokojený, a dokonce už vyjednává podmínky týkající se předčasného ukončení smlouvy. Jelikož se nám za pár dní otevře zimní přestupové období, máme očekávat i osobně předloženou žádost o přestup.

Philippe Coutinho v této sezoně nastoupil k dvanácti ligovým utkáním. Střelecky se ani jednou neprosadil, ba ani na žádný gól nenahrál. Na takovýto počin není třicetiletý hráč zvyklý. V minulé sezoně měl po devatenácti zápasech pět branek a tři asistence.

Server Goal zároveň informuje o tom, že by k rozuzlení celé situace mohlo dojít už poměrně brzy. S ohledem na hráčovu nespokojenost je odchod velmi reálnou možností.