Malér! Herní neúspěchy by mohly Manchester United stát cenného sponzora!

Manchester United svádí boj nejen na hřišti, ale i mimo něj. Nepříznivé výsledky se totiž nelíbí klubovým sponzorům, kteří nyní zvažují ukončení spolupráce.

Malér! Herní neúspěchy by mohly Manchester United stát cenného sponzora!

Je to už 18 měsíců, co Rudí ďáblové prožívají křest ohněm. Kádr, který začal budovat ještě Ole Gunnar Solskjaer, a nutno podotknout, že nebyl vůbec levný, nedoručuje takové výsledky, jaké byste od něho čekali.

Minulý ročník z toho byl propad na šestou příčku s bilancí skóre 57:57 (vstřelených a inkasovaných branek) a ani letos to není lepší (prozatím pátá příčka se skóre 20:20).

Jak vidno, ďáblové našli jakousi stabilitu, která ovšem nelichotí jejich fanouškům a nelíbí se ani jejím sponzorům. Například firma TeamViewer AG, jejíž logo United nosí na přední části dresů, nyní uvažuje o ukončení spolupráce.

„Klub nedosahuje takových výsledků, jaké byly slibovány, což je ten důvod, proč jsme se rozhodli přehodnotit naše partnerství s Manchesterem United. Konečný verdikt bude k dispozici za pár dní,“ znělo v tiskové zprávě, kterou od společnosti TeamViewer AG obdržel fanouškovský portál strettynews.com.

V současné chvíli platí, že United mají s TeamViewerem platnou smlouvu ještě na dvě sezony. Předčasné rozvázání by znamenalo další finanční ztráty, které kvůli pandemii koronaviru, vysokým cenám za přestupy a absenci v Lize mistrů musí ďáblové opravdu silně cítit.