Že nevíte, o koho se jedná? Tři nepříliš známá jména, která mohou na letošním MS zazářit

Mistrovství světa se rozbíhá na plné obrátky a nedělním výkopem vše začíná. Jasné je, že se v barvách Francie nepředstaví jeden z momentálně nejlepších hráčů světa a držitel Zlatého míče Karim Benzema. O to víc mohou tedy překvapit jména, která až tak známá nejsou. Jako třeba tito tři hráči.

Že nevíte, o koho se jedná? Tři nepříliš známá jména, která mohou na letošním MS zazářit

Akram Afif, Katar, 26 let, Al Sadd

Katar nepatří mezi fotbalové země, reprezentační výběr není kvalitní ani na asijské úrovni. Na MS se ale bude chtít domácí pořadatel představit v dobrém světle. K úspěchu by mohl napomoci útočník se zkušenostmi z Evropy Akrim Afif. V minulosti zkoušel štěstí v Seville nebo Villarrealu, ovšem před dvěma lety za částku okolo jednoho milionu euro odešel za lepším do rodného Al Saddu, kde už byl na hostování od roku 2018.

V loňské sezóně se blýskl v osmnácti zápasech čtrnácti brankami. Nejúspěšnější sezónu ale zažil v roce 2019, kdy se ve 22 zápasech stal úspěšným střelcem rovnou šestadvacetkrát. V reprezentaci odehrál 89 zápasů a branek vstřelil taktéž 26. Jeho momentální tržní hodnota se dle transfermarkt.com pohybuje okolo čtyř milionů euro.