Nerazzurri nelámou nad Lukakem hůl po prvních pár měsících. Na San Siru ho chtějí dlouhodobě

Italský gigant z Milána podle informací Gazzetta dello Sport věří ve schopnosti devětadvacetiletého Romela Lukaka a chtělo by jej na San Siru udržet déle než jen na roční hostování. Belgický útočník se do kádru Nerazzurri vrátil po roční anabázi v Chelsea, ale londýnský klub je stále jeho majitelem. Záležet bude na částce, díky které by jej Blues byli ochotni pustit natrvalo.

Nerazzurri nelámou nad Lukakem hůl po prvních pár měsících. Na San Siru ho chtějí dlouhodobě

Lukaku byl jedním ze strůjců zisku mistrovského titulu v Serii A v roce 2021. Následoval přesun na Stafmord Bridge za astronomickou sumu 97,5 milionů liber. Tento tah se však Chelsea příliš nevydařil, neboť belgický internacionál nedokázal v Premier League naplnit očekávání.

Pod taktovkou někdejšího kouče Blues Thomase Tuchela upadl v nemilost, což vygradovalo letním zapůjčením zpět do Interu. Belgického útočníka trápí zranění a v této sezóně odehrál zatím pouze 234 minut, což však vedení Nerazzurri neovlivnilo ve snaze získat jej zpět na trvalý přestup.

Rekordní klubový podpis by mohl být prodán na konci této sezóně s výraznou ztrátou, ale objevuje se i varianta, že by Lukaku prodloužil své hostování ještě o další rok. Ať tak či tak, Inter Milán věří, že v jeho barvách může tento útočník opět zářit, proto mu vyjadřuje důvěru i v období, kdy výsledkově příliš nezáří.