Tři velkokluby, které v rámci TOP 5 evropských lig ještě pořád nenašly přemožitele

Ve slovutné Premier League už není v sezoně 2022/2023 žádný neporažený tým a to samé platí i pro bundesligu, kde již našel přemožitele také vládce posledních deseti let Bayern. V rámci TOP 5 evropských soutěží se však pořád najdou hned tři mužstva, která zatím stále nebyla položena na lopatky a jedná se o současné lídry LaLigy, Serie A a Ligue 1.

Tři velkokluby, které v rámci TOP 5 evropských lig ještě pořád nenašly přemožitele

Neporažené týmy této sezony v TOP 5 evropských ligách:

Real Madrid

11 zápasů, 10 výher, 1 remíza, 28:9

Úřadující šampion Ligy mistrů i LaLigy vládne španělské nejvyšší soutěži také po jedenácti odehraných kolech, když ztratil body pouze jednou a to za překvapivou domácí remízu s Osasunou.

Velezkušený italský odborník Carlo Ancelotti tak stále dokáže madridské hvězdy v čele s Courtoisem, Alabou, Modričem, Kroosem či Benzemou kočírovat velmi přesvědčivě a to, že patří k nejpilnějším trenérským sběratelům trofejí, tak nebude náhoda.

Na madridské šňůře neporazitelnosti by se navíc papírově nemělo nic měnit až do mistrovství světa v Kataru - Bílý balet totiž narazí na Gironu, Rayo Vallecano a Cádiz, což jsou týmy, které by tak rozjetý vlak z hlavního města Španělska neměly ohrozit.

Foto: Real Madrid