Mané ukázal na dva favority na triumf v Kataru. Souzní jeho tip s tím, který má Messi?

Senegalský útočník ve službách Bayernu Mnichov byl v rozhovoru pro RMC Sport osloven, aby vyřknul jména favoritů, kteří by podle něj mohli ovládnout blížící se světový šampionát v Kataru. Podle zkušeného afrického střelce by mohly vrcholný turnaj ovládnout dva silné výběry z Evropy. Souzní jeho tip s tím, který má Messi?

Mané ukázal na dva favority na triumf v Kataru. Souzní jeho tip s tím, který má Messi?

Mané nebude v Kataru chybět a se Senegalem se pokusí minimálně postoupit ze skupiny A, ve které figuruje ještě pořadatelská země, Ekvádor a Nizozemsko. Pro něj samotného to bude již třetí účast na světovém šampionátu a i přes velké ambice nefavorizuje svou zemi na zisk titulu. Ten by jeho slov mohl putovat do rukou obhájců z Francie, případně vítězům z roku 2010 Španělsku.

„Senegal nevidím jako favorita, protože před námi jsou jiné národy, které mají mnohem větší kvalitu. Samozřejmě chceme svou zem reprezentovat co nejlépe a dostat se do vyřazovací fáze, ale pokud bych si měl tipnout favority, tak jsou to pro mě Francie a Španělsko,“ nechal se slyšet Mané v rozhovoru pro RMC Sport.

Podobného názoru je také hvězda argentinské reprezentace Lionel Messi, který však do svého okruhu adeptů na prvenství zahrnul mnohem více zemí. „Na mistrovství bude celá řada velkých týmů, které mohou uspět. Nepochybuju o síle Německa, Španělska či Anglie, ale pokud bych měl jmenovat dva hlavní kandidáty, tak bych asi zmínil Brazílii a Francii,“ nechal se slyšet útočník PSG v rozhovoru pro DirecTV.