Čtyři hráči milánských Nerazzurri, kteří by měli pro defenzivu Viktorie znamenat ve středu večer největší nebezpečí

Celé plzeňské fotbalové podhoubí už se v rámci tohoto pracovního týdne upíná jen k jednomu datu, kterým je středa 26. října. Od 18:45 se totiž hráči Viktorie představí na milánském stadionu Giuseppe Meazzy, kde jsou doma Nerazzurri, kteří za sebou mají čtyřgólové vyloupení Fiorentiny a v nejvyšší italské soutěži táhnou šňůru tří triumfů v řadě. Svěřenci trenéra Michala Bílka budou na severu Apeninského poloostrova usilovat ve skupině "smrti" o své první body, a pokud budou chtít být úspěšní, západočeská obrana musí odzbrojit všechny domácí hvězdy. Kterých ofenzivních ikon by se měl Jindřich Staněk obávat vůbec nejvíc?

Čtyři hráči milánských Nerazzurri, kteří by měli pro defenzivu Viktorie znamenat ve středu večer největší nebezpečí

Lautaro Martínez (Argentina)

Argentinský reprezentant s přezdívkou „Býk“ zakončil uplynulou sezonu s pětadvaceti góly, což je jeho vůbec nejlepší počin od svého příchodu do Milána.

V této sezoně se mu střelecky daří také - s šesti vstřelenými brankami (a dvěma gólovými nahrávkami) se společně s Immobilem z Lazia a Vlahovičem z Juventusu dělí o druhé místo ve střelecké tabulce Serie A.

Osmifinalista loňské LM, jehož vyřadil pozdější finalista Liverpool, zaznamenal v minulé skupinové fázi stejné soutěže 117 střel, což byla bilance, na kterou během šesti duelů nedosáhl žádný jiný účastník. A dost se na tom podílel právě pětadvacetiletý jihoamerický kanonýr, jenž si v Itálii kroutí pátou sezonu v řadě.

Foto: FC Inter Milán