Neumím to opravit na počkání, tak fotbal nefunguje, přiznává po další ztrátě Liverpoolu Klopp

Místo prohánění City a boje o špičku, deficit hned od začátku sezóny. Liverpoolu otevření sezóny rozhodně nevyšlo. V sedmi zápasech vyhrál jen dvakrát, tým rozhodně nevypadá ve formě a zlepšení je i podle manažera týmu Kloppa docela daleko.   

Neumím to opravit na počkání, tak fotbal nefunguje, přiznává po další ztrátě Liverpoolu Klopp

Šéf Liverpoolu Jürgen Klopp tvrdí, že fandové Reds nemají  očekávat okamžité zlepšení formy jeho týmu. Že mají být trpělivý. "Po Neapoli jsme si uvědomili, že to bylo dno a že musíme věci rychle změnit. Podařil se nám zápas s Ajaxem a v následujícím utkání jsme nedokázali navázat na nic z té výhry. A během tohoto víkendu jsme se potkali s Brightonem, opravdu dobrým týmem a všichni jste viděli, jak to vypadlo. Zase jsme inkasovali dva brzké góly,” popsal aktuální potíže Liverpoolu pro SkySports Klopp.

"Když si všimnete problému a myslíte si, že máte řešení, a očekáváte, že řešení bude okamžité a dlouhotrvající, tak to ve fotbale nikdy není. Ani kdybychom vyhráli zápas s Brightonem, byl by to sice aktuálně jiný pocit, ale pořád bychom se potýkali s podobnými problémy. Prostě musíme dělat skoro všechno lépe,” nevidí jiné řešení než každodenní práci šéf Salaha, Firmina, Nuněze a spol. A k řešení se obrátil do minulosti. “Před dvěma lety jsme byli v podobné situaci, když jsme přišli o všechny středové záložníky, ale našli jsme východisko tak, že jsme na tom problému pracovali. To uděláme i tentokrát,” rýsoval plán Klopp.

A hodlá sázet na jedinou vlastnost kterou možná fandové neocení. "Trpělivost možná není to stoprocentně správné slovo, ale prostě musíme být trpěliví a dělat správné věci znovu a znovu, dokud to nevyjde. Nemůžeme vždy začínat úplně od začátku, úplně nově. Pokud můžeme klukům pomoci se způsobem, jak bránit jinak, pak to musíme udělat. Musíme být kompaktnější," uzavřel Jürgen Klopp.