Nová smlouva pro Rashforda? Když hráč odolá, tak si může plácnout s pokušitelem z Londýna

Nad budoucností anglického reprezentačního útočníka Marcuse Rashforda visí velký otazník. Odchovanec Manchesteru United v poslední době bojuje s formou a minulou sezónu zakončil se skromným počtem čtyř branek a dvou asistencí. Pod taktovkou nového kouče Erika ten Haga se mu však daří, což by mohlo vést k prodloužení kontraktu, který vyprší za rok. Pokud se tak nestane, mohl by si čtyřiadvacetiletý střelec plácnout s pokušitelem z Londýna.

Nová smlouva pro Rashforda? Když hráč odolá, tak si může plácnout s pokušitelem z Londýna

Rashford má působivý začátek v novém ročníku Premier League a v šesti ligových zápasech vykázal tři branky a dvě asistence, včetně důležité trefy ve šlágru proti Liverpoolu na Old Trafford. I proto nyní Rudí ďáblové zvažují, že mu nabídnou novou smlouvu.

Vedení Manchesteru bude vyčkávat, jestli jeho forma vydrží i ve zbytku sezóny, ale ve hře jsou i pokušitelé, kteří by si uměli představit navázat s hráčem spolupráci. Již delší dobu se  podle Calciomercato proslýchá o monitorování ze strany Atlétika Madrid, pozadu však nemá být také londýnská Chelsea, která chce výrazně zvýšit svou efektivitu v koncovce.

Blues v závěru letního okna přivedli Aubameyanga, což se ale jeví jen jako krátkodobé řešení. Předmětem zájmu má být především hvězda milánského AC Rafael Leão, kterého by měl pak doplnit právě Rashford. Anglický legionář by mohl vyslyšet novou výzvu, navíc by si jako volný hráč mohl přijít na velmi zajímavý plat.