Vydra už si v hlavě vizualizuje termín návratu. Anglické prostředí bude prioritou, ale šanci má i česká soutěž...

Spoustou zahraničních zkušeností zocelený forvard Matěj Vydra, který má od konce června status volného hráče, je právě teď v rekonvalescenci a dokud nebude v pořádku, tak nový klub podle čerstvého interview na idnes.cz neřeší.

Vydra už si v hlavě vizualizuje termín návratu. Anglické prostředí bude prioritou, ale šanci má i česká soutěž...

"Když se někdo ozve agentovi, zeptá se, jak jsem na tom. Když mu odpoví, že do ledna budu zraněný, tak popřejí brzké uzdravení a položí telefon. Ani se tomu nedivím. Kdo by podepsal zraněného hráče, u kterého se neví, co bude? Není důvod pospíchat," přednesl v interview pro zmíněný portál někdejší expres Jihlavy i Baníku.

V říjnu se vrací na ostrovy na kontrolu, kde se ukáže, jak se plastika vazu zahojila. Další kontrola pak přijde v listopadu a ta už bude pro případné zájemce zásadní, protože mu může dát svolení k plnému tréninku.

Sám exútočník Burnley by rád naskočil do fotbalového koloběhu na druhou polovinu sezony. Od úvodního měsíce roku 2023 by už chtěl být v zápřahu. "Když budu fit dřív, tím líp," nastínil možný termín návratu třicetiletý rychlík, jenž se o své budoucnosti rozpovídal v rámci představování nové kolekce dresů pro národní mužstvo.

Osobně by se chtěl vrátit zpět na anglickou půdu, kde je to podle něj nejlepší. Kdyby však měla hlavu a patu nějaká nabídka z FORTUNA:LIGY, nepochybně by jí šanci dal. Dle svých slovo se nebude bránit žádné relevantní nabídce, protože si přeci jen zas až tolik vybírat nemůže...

Pokud jde o domácí scénu, s jeho jménem nejvíce rezonovala Sparta. Jak to vypadá s jejím zájmem? "Když jsem byl zdravý, tak ze Sparty jsem nabídku dřív měl. To je pravda. Ale teď nic. Jestli soudíte podle toho, že jsem se tam byl podívat na zápase? Jsem zraněný, mám spoustu času, tak chodím po fotbalech. Byl jsem v Plzni, takže podle té logiky jdu vlastně do Plzně? A dokonce jsem se byl podívat i na Slavii. Můžete si vybrat, kam mě pošlete. Anebo napište, že všude budu hrát ještě dva roky. Ale vážně, jestli budu hrát doma, nebo v cizině, to se uvidí," uzavřel krajánek, jenž operuje v zahraničí dvanáctým rokem a za tu dobu prošel hned sedmi kluby ve třech různých zemích.

Lídr? Kdepak. Dříve vypadal Jankto podle Kotrby suprově, dnes ne: Není na tom dobře fyzicky, navíc není ve formě