Že je Ronaldo na odchodu? Nic o tom nevím, nikam nepůjde, je si jistý kouč United Ten Hag

Podle trenéra Manchesteru United Holanďana Erika ten Haga není portugalský útočník Cristiano Ronaldo na prodej. Prohlásil to během předsezonního turné v Thajsku a zchladil tím velkou část médií, jenž se dlouho spekulovalo o tom, kam hvězdný Portugalec zamíří.

Že je Ronaldo na odchodu? Nic o tom nevím, nikam nepůjde, je si jistý kouč United Ten Hag

„Není s námi kvůli osobním záležitostem. V nové sezoně s Cristianem počítáme, tak to prostě je. Těším se na spolupráci s ním,“ je si jistý Ten Hag, jehož slova citoval web sport.ceskatelevize.cz.

Ronaldo se na Old Trafford vrátil vloni po 12 letech a podle médií měl vedení klubu požádat o svolení k odchodu. „Nic takového mi neřekl, dozvěděl jsem se to z médií. Co na to můžu říct? Cristiano není na prodej. Je součástí našich plánů a společně chceme uspět. S Cristianem jsem mluvil. Obsah našeho rozhovoru zůstane pouze mezi námi. Mohu ale potvrdit, že jsme si opravdu dobře popovídali,“ citoval web sport.ceskatelevize.cz slova dvaapadesátiletého trenéra.  

O služby tohoto velikána se údajně zajímaly tři kluby. Konkrétně šlo o Chelsea, Bayern Mnichov a Neapol. Údajně také proběhl kontakt Ronaldova agenta Jorge Mendese se zástupci PSG.

Sáhne Chelsea po Ronaldovi, nebo Neymarovi? Vše nasvědčuje tomu, že modrý dres obleče jen jeden z nich

Zdroj: sport.ceskatelevize.cz