Se Slavií v Rakousku zdokonaluje fyzičku i jedno nečekané jméno, které se chce učit od nejlepších a poprat o místo

Jindřich Trpišovský vytáhl na kondiční soustředění do rakouského Aigenu také bývalého kapitána mládežnických výběrů slavného "S" Tomáše Vlčka.

Se Slavií v Rakousku zdokonaluje fyzičku i jedno nečekané jméno, které se chce učit od nejlepších a poprat o místo

Ten má za sebou tři roky hostování v jiných dresech - po misi v Ústí nad Labem strávil nyní jednadvacetiletý stoper dva roky ve Vysočině Jihlava, za kterou odehrál 61 duelů.

"Určitě je obrovská čest, že tady můžu vůbec trénovat a připravovat se na další sezony. Je to asi trošku odměna za ty dva roky, během kterých jsem poctivě dřel. Nesmírně si vážím každé minuty, co můžu být s kluky na hřišti a trénovat s nimi. Nabral jsem zkušenosti. Chci se tady poprat o místo, učit se od nejlepších," ozřejmil na stránkách slavia.cz perspektivní střední obránce.

V jeho současném věku je třeba udělat další podstatný krok - buď se v kádru vicemistra udržet, nebo si říci o zapůjčení v rámci Fortuna:ligy, aby se z něj nestal věčně druholigový čekatel...

 "Určitě se o to chci poprat, ale je to nesmírně těžké. Kluci tady mají obrovskou kvalitu. Učím se tu od těch nejlepších a budu dělat všechno pro to, abych se trenérům zalíbil a udržel se tady. Pokud by se to nepovedlo, tak samozřejmě vůbec není špatná varianta hostovat v první lize. Chtěl bych se posunout a nabírat prvoligové zkušenosti, abych v kariéře pokročil dál," doplnil na oficiálních stránkách svého kmenového klubu Vlček.

Podmínka č. 1 pro mě je, aby nedošlo k masivnímu výprodeji a výraznému oslabení mužstva, hlásí Koubek

Zdroj: slavia.cz