Po Chrudimi si plzeňský Míka zahraje i za Pardubice. Budeme ho velmi pečlivě sledovat, avizuje boss Šádek

Mistrovská Viktoria si zavázala mladého stopera Václava Míku, jenž strávil jaro na hostování v Chrudimi, novou tříletou smlouvou.

Po Chrudimi si plzeňský Míka zahraje i za Pardubice. Budeme ho velmi pečlivě sledovat, avizuje boss Šádek

Západočeský odchovanec se však ještě o šanci v Doosan aréně prát nebude, neboť byl opět zapůjčen jinam a nadcházející ligový ročník 2022/2023 stráví v Pardubicích.

"Vašek Míka patří mezi naše talentované odchovance, bohužel jej trochu přibrzdilo zranění. Návrat na trávník ale zvládl a na jaře měl velmi slušnou výkonnost. Přeju mu, aby se nyní dokázal prosadit v kádru ligového týmu. Budeme ho velmi pečlivě sledovat," upozornil na stránkách fcviktoria.cz generální ředitel Adolf Šádek.

Naprosto špičkový servis Viktorie během zranění ocenil i sám Míka. "Díky němu jsem se poměrně rychle vrátil na trávník a během jara získal zpátky i potřebné herní vytížení ve druhé lize a jsem rád, že budu i nadále spojený s klubem. Shodli jsme se, že je to pro mě nejlepší varianta a udělám maximum, abych se v Pardubicích prosadil a stal se pevným členem sestavy," uzavřel na fcviktoria.cz čerstvě dvaadvacetiletý fotbalista se dvěma prvoligovými starty za Plzeň z ročníku 2020/2021.

V barvách svého nového celku může debutovat po boku Čelůstky a spol. již 25. června proti Vysočině Jihlava.

Hlavní tváře slávistického béčka, které pod koučem Jarolímem čeká baráž o postup do druhé ligy

Zdroj: fcviktoria.cz