Tottenham je údajně blízko podpisu Perišiće z Interu

Anglický Tottenham se podle informací serveru 90min.com přiblížil k podpisu křídelníka Interu Ivana Perišiće. V severním Londýně je pro něj přichystaná dvouletá smlouva.

Tottenham je údajně blízko podpisu Perišiće z Interu

Třiatřicetiletému Chorvatovi letos v létě na San Siru vypršela smlouva a s odchodem z klubu je spojován už dlouho. Možnosti, že by zamířil právě na Tottenham Hotspur Stadium nahrává i fakt, že Perišić již v minulosti hrál pod současným hlavním trenérem Tottenhamu Antoniem Contem v Interu, s nímž oslavil i titul v Serii A.

Podle zdrojů 90min.com se chorvatský fotbalista už s „Kohouty“ dohodl na dvouleté smlouvě a příští týden podstoupí lékařskou prohlídku.

Sám Perišić dostal kromě Tottenhamu nabídku i od Interu na prodloužení kontraktu. Objevily se i spekulace o možném odchodu do Chelsea a Juventusu, ale šance na opětovné spojení s Contem byla podle 90min.com lákavější.

Perišićův příchod by mohl být pro Spurs obrovskou vzpruhou při přípravě na účast v příští sezóně Ligy mistrů. Klub ze severního Londýna si v posledním kole Premier League zajistil čtvrté místo.

Podle serveru 90min.com na Tottenhamu též pokukují po dalších fotbalistech z Interu, a to zejména po Alessandro Bastonim a Lautaro Martinezovi. Kromě toho se údajně klub blíží též dohodě s brankářem Southamptonu Fraserem Forsterem. Ten by měl převzít roli náhradního brankáře za Hugem Llorisem po skončení hostování Pierluigiho Golliniho z Atalanty Bergamo.

Zdroj: 90min.com

Vstřelil ho Holtmann s excelentním sólem proti Mohuči