Procházka se drží svého kopyta, i v příští sezóně bude patřit mezi Ševce

Bývalý reprezentant Václav Procházka bude i nadále hájit barvy Fastavu Zlín. Zkušený osmatřicetiletý obránce a kapitán týmu s vedením "Ševců" o další rok prodloužil končící smlouvu. Zlínští o tom informovali na svých internetových stránkách

Procházka se drží svého kopyta, i v příští sezóně bude patřit mezi Ševce

V uplynulé sezóně nastoupil rodák z Rokycan do 30 ligových duelů, přičemž ten poslední zakončil pravděpodobně gólem kariéry.

Procházka přišel na Letnou v létě předloňského roku, po skončení smlouvy v Baníku Ostrava a etabloval se v jednu z nejdůležitějších.

Během podzimní části jako devátý hráč v samostatné historii nejvyšší soutěže překonal metu 400 utkání. Aktuálně má na kontě 420 zápasů a 26 branek.

"Vážím si zájmu a důvěry klubu o mé další působení v příští sezoně. Po skončení soutěže jsme se dohodli na další spolupráci, na kterou se těším a věřím, že budeme úspěšnější než letos," prohlásil Procházka.

"Prochy je jeden z lídrů kabiny a kapitán, zájem o prodloužení smlouvy byl z naší strany jasný. Jeho zkušenosti a přínos pro tým jsou pro nás důležité, proto jsem rád, že naši spolupráci prodloužíme minimálně o další rok," dodal generální manažer klubu Zdeněk Grygera.

Zdroj: fcfastavzlin.cz, fortunaliga.cz