Rüdiger údajně podepsal smlouvu s Realem. Ten se i nadále snaží zlanařit Mbappého

Podle informací serveru 90min.com obránce Chelsea Antonio Rüdiger podepsal předsmluvní smlouvu s Realem Madrid o tom, že po sezóně dorazí do hlavního města Španělska. A to coby volný hráč.

Rüdiger údajně podepsal smlouvu s Realem. Ten se i nadále snaží zlanařit Mbappého

Podle 90min.com podepsal německý reprezentační obránce s šampiónem LaLigy čtyřletou smlouvu. „Očekává se, že potvrzení o přestupu přijde až po konci sezóny. Real se soustředí na finále Ligy mistrů a Chelsea potřebuje ukázat velkou snahu v boji o místo v první čtyřce Premier League,“ odůvodňuje fotbalový server, proč oba týmy Rudigerův přesun zatím údajně tají.

Rüdigerova smlouva na Stamford Bridge vyprší na konci června a klub už podle všeho dávno rezignoval na to, že by za devětadvacetiletého fotbalistu něco utržil. Jednání s hráčem zkrachovala koncem loňského roku a vztahy mezi jeho zástupci a klubovou hierarchií se vyhrotily do té míry, že se do jednání on sám ani nezapojoval.

Podle zdrojů serveru 90min.com se Rüdiger s „Bílým baletem“ dohodl na čtyřleté smlouvě s platem přesahujícím 250 000 liber týdně s bonusy podobnými těm, co mají na Santiago Bernabeu toho času Karim Benzema a Luka Modrić.

Los Blancos prý navíc stále pracují na tom, aby přesvědčili k odchodu z francouzského PSG i Kyliana Mbappého.

Zdroj: 90min.com

Je to ohromný zklamání, ale máme to pořád ve svých rukách, litoval v televizi jablonecký asistent Čížek