Bude Sparta nakupovat v Uherském Hradišti? Svěrkoš bude v Praze jednat s Rosickým o Sadílkovi...

Ještě to není tak dávno, co Sparta lákala do svých řad současnou oporu Twente Michala Sadílka (22) a nyní se podle všeho zaměřila na získání jeho staršího bratra Lukáše Sadílka (25).

Bude Sparta nakupovat v Uherském Hradišti? Svěrkoš bude v Praze jednat s Rosickým o Sadílkovi...

To vše i přesto, že rodák z Uherského Hradiště, jenž má podle transfermarkt.com hodnotu 1,4 milionu eur, nemá za sebou zrovna svou nejlepší sezonu.

Jednatřicet startů totiž přetavil odchovanec Slovácka jen ve tři branky a tři gólové asistence a v minulosti byl zvyklý na kapku jiná čísla.

Jak zaznělo na serveru isport.blesk.cz, záložníkův agent Václav Svěrkoš by měl v úvodu tohoto týdne v metropoli jednat o jeho možném příchodu se sportovním ředitelem Sparty Tomášem Rosickým.

Další kolo jednání by pak mohlo pokračovat ve středu, kdy přijede letenské "S" na Moravu, aby se s družinou Martina Svědíka utkalo v rámci finále MOL Cupu.

Třetí tým Fortuna:ligy je jinak spojován také s Jaroslavem Zeleným, Kryštofem Daňkem i Ondřejem Kukučkou. Současný ikona Slovácka by spolu s prvním zmíněným zadákem Jablonce splňovala posílení střední generace.

Hráč, jenž v lize debutoval v létě 2014, by se dvanáctinásobnému domácími mistrovi hodil i z toho důvodu, že v Generali Česká pojišťovna aréně budou podle všeho končit jiní záložníci Filip Souček a Ladislav Krejčí mladší.

Pulkrab? Vrba se tématu vyhýbal a to i včetně dotazu, zda s ním počítal pro příští soutěžní ročník...

Zdroj: isport.blesk.cz