Sieglův spoluhráč z Jíloviště Rajnoch se ve středočeské A třídě nedokázal udržet a ví, že dostane trest...

Internacionál Jan Rajnoch už je sice trenérem ve strukturách Motorletu Praha, ale stále vystupuje také v hráčské úloze, když společně s Horstem Sieglem obléká ve středočeské A třídě trikot TJ Jíloviště.

Sieglův spoluhráč z Jíloviště Rajnoch se ve středočeské A třídě nedokázal udržet a ví, že dostane trest...

Na nedávnou domácí prohru s týmem Nelahozeves (1:2) ovšem čtyřicetiletý exreprezentant s patnácti mezinárodními starty ovšem hned tak nezapomene...

"Musím říct, že nejhorší fotbalový zážitek víkendu jsem si užil na vlastní kůži ve středočeské A třídě v dresu Jíloviště. Naše utkání totálně zkazil rozhodčí svým jednoznačně tendenčním posuzováním. Bohužel jsem se nedokázal udržet a nepříliš lichotivě jsem mu řekl, co si o něm myslím. Dal jsem se s hnutím F-evoluce do boje za očistu fotbalu, ale pokud budou řídit zápasy sudí, jako jistý pan Hlavnička, tak se to určitě nepodaří," informoval na webu sport.cz bývalý stoper Cottbusu, Sivassporu či Ankaragücü.

Protože své emoce nedokázal udržet na uzdě, moc dobře ví, že bude potrestán. "Přitom si proti sobě šly zahrát dvě party kluků, které se nikam necpou. Na naší lavičce seděl Horst Siegl, u hostů byl Honza Vorel. Kluci v obou týmech byli výkonem rozhodčího znechucení. Mrzí mě s odstupem, že jsem použil sprostá slova, vím, že dostanu trest. Jediné, co v tuhle chvíli můžu slíbit, že budu pokračovat v boji za očistu fotbalu, aby i v amaterském fotbale vitězil hlavně sportovní duch, diváci odcházeli spokojeni a děti měly motivaci jej hrát a užívat si ho," zakončil na sport.cz rodák z Frýdlandu, jehož pro velký fotbal vychovala Sparta, za jejíž áčko si ovšem nikdy nezahrál.

V závěru dubna se mimochodem představí Rajnochovo Jíloviště na půdě Doks.

Zkusí to Slavia proti Plzni i s brankářem? Vaniaku, vrať se! A proč Sport střílí do Fouska přes Šilhavého?

Zdroj: sport.cz