Smetana ještě není hotový trenér prvoligového týmu, potažmo tak velkého klubu jako Baník, míní Rajnoch

Posledních pět zápasů Baníku? Tři remízy a dvě prohry, to vše při skóre 3:6, což opravdu není od týmu, jenž se dlouhodobě pohybuje v první šestce, žádná sláva.

Smetana ještě není hotový trenér prvoligového týmu, potažmo tak velkého klubu jako Baník, míní Rajnoch

I proto se začínají objevovat hlasy, jestli na tak velký klub hlavní trenér Ondřej Smetana vůbec má. Tím spíš, že značka z Bazalů je pro bývalého stratéga Vítkovic první prvoligovou štací.

Výpadek formy je zjevný a osmibodová ztráta na čtvrté Slovácko už není zrovna malá. Co si o devětatřicetiletém odborníkovi, který vede ostravské áčko už čtrnáct měsíců, myslí internacionál Jan Rajnoch?

"Teď to řeknu naprosto upřímně, nemám proti němu nic, ale myslím si, že na to není připravený," citoval web sport.cz slova bývalého českého reprezentanta, jenž nyní trenérsky pracuje pro Motorlet Praha.

Bývalý hráč Slovanu Liberec, Slovácka, Senice či Sint-Truidense u kormidla nahradil Luboše Kozla, ale podle Rajnocha k tomu došlo příliš brzy...

"Domnívám se, že to ještě není hotový trenér prvoligového týmu, potažmo tak velkého týmu, jako je Baník Ostrava," přidal na sport.cz někdejší stoper.

Almási, Kuzmanovič, Fleišman a spol. vyzvou v posledních dvou kolech základní části Plzeň a Jablonec. Bude to opět za plný počet bodů, nebo se čekání na triumf dál protáhne?

Plzeň ztrácí dech, už měsíc nevyhrála – Slavia zase o bod vede. Sparta dotahuje a Vrba přeje rivalovi postup v EKL

Zdroj: sport.cz