Jurásek je budoucnost, s Provodem a Holešem roste síla Slavie takřka exponenciálně. Proč nebudou mít Ousou a Kačaraba lehké spaní?

Největším favoritem na český titul zůstává v očích Jaromíra Bosáka primát obhajující soubor z Vršovic, jemuž již několik let šéfují Jindřich Trpišovský a spol.

Jurásek je budoucnost, s Provodem a Holešem roste síla Slavie takřka exponenciálně. Proč nebudou mít Ousou a Kačaraba lehké spaní?

Podle šestapadesátiletého experta bylo vidět, že do Edenu dorazil tým, jehož čekají v nadstavbě boje ve skupině o udržení a k žádnému velkému překvapení nedošlo...

"Slávisté si dokráčeli pro tři body nakonec ve velké pohodě. Výkonnostní rozdíl mezi červenobílými a Zlínem byl více než zřetelný," poznamenal na seznamzpravy.cz odborník, jehož můžete již nějaký ten čtvrtek zaznamenat také v podcastu Nosiči vody.

"Když jsou spolu ve středu hřiště Provod s Holešem, roste síla Slavie takřka exponenciálně, Jurásek je určitě budoucnost," podotkl portálem seznamzpravy.cz citovaný Bosák.

Stopeři Kúdela s Hovorkou sice spolu nastoupili snad po roce a půl a z jejich strany to nebylo úplně ideální, nicméně první volbou by měli být právě oni. "Jsem zvědav, jak bude Jindřich Trpišovský řešit otazníky kolem stoperů. Pokud má být dvojice Kúdela–Hovorka tou první nasazenou, jak to v tento moment vypadá, nebudou mít Ousou a Kačaraba lehké spaní. Otázkou samozřejmě je, jak bude zkušeným středním obráncům držet zdraví, protože ono je jejich největším soupeřem. Slavia je bude potřebovat, čekají ji velmi vyhrocené zápasy a jednobodová diference prvního a druhého místa je skutečně mikroskopická," zaznělo z úst člena Realu TOP Praha.

Nezanedbatelným faktorem je skutečnost, že Plzeň i Sparta budou muset v dalších týdnech na slávistické území. "Na druhou stranu sešívaní v nadstavbě přivítají Plzeň i Spartu doma a to je veledůležitý faktor," připomněl na seznamzpravy.cz uznávaný televizní komentátor.

Kovář rozšířil svou slávistickou bilanci snů. V Edenu operuje již více než 5 let a ještě nikdy neprohrál zápas

Zdroj: seznamzpravy.cz