Návrat Pogby do Turína? Allegri se před novináři kroutil jako užovka, ale nevyloučil to

Manchester United doposud nebyl schopný vyjednat prodloužení spolupráce s francouzským záložníkem Paulem Pogbou, proto se stále častěji objevují zvěsti, že by mohl v létě Old Trafford opustit. Hvězda Rudých ďáblů se o svou budoucnost rozhodně obávat nemusí, neboť je jeho jméno spojováno s celou řadou zájemců.

Návrat Pogby do Turína? Allegri se před novináři kroutil jako užovka, ale nevyloučil to

Francouzský reprezentant již v barvách Staré dámy v minulosti působil a v letech 2012 až 2016 s ní získal celou řadu cenných trofejí. I proto se rojí spekulace, že by mohl v létě znovu zamířit do Turína, aby pomohl vrátit Juventus na vrchol.

Manchester United by ale rád svou hvězdu udržel, ačkoliv tuší, že i samotný hráč upíná svůj zrak ke změně klubových barev. Po svém návratu ze zranění je ale stabilní součástkou základní sestavy, proto si na své herní vytížení rozhodně nemůže stěžovat.

Na poslední tiskové konferenci Juventusu se novináři vyptávali kouče Maxe Allegriho, zda by mohlo v létě k tomuto posílení skutečně dojít, ale kouč Staré dámy se při odpovědi kroutil jako užovka. „Mluvit o hráči, který není náš, mi nedává v tuto chvíli smysl. Je to hráč Manchesteru United a já v tuto chvíli nevím, co bude dělat v příští sezóně. Máme spolu velmi dobré vztahy, ale momentálně to není téma k diskuzi. My se musíme soustředit na naše cíle v této sezóně a přiblížit se k nim i výsledkově,“ nechal se slyšet trenér Juventusu.

Zdroj: tribalfootball.com