Xavi ukázal na jméno, které by mohlo operovat v srdci defenzivní řady katalánského klubu

Hráčská obměna v kabině Barcelony se očekává také po této sezóně. Trenér Xavi se již nechal slyšet, že si situace žádá hned celou řadu změn. Katalánský klub se však zmítá ve finanční krizi, proto je zřejmé, že příchody na Camp Nou budou opět vybírány šetrně s ohledem na klubovou pokladnici.

Xavi ukázal na jméno, které by mohlo operovat v srdci defenzivní řady katalánského klubu

Barcelona v této sezóně vyklidila ambice na zisk cenných trofejí, přestože šance na zisk ještě stále existuje. Herní krize z podzimu ještě zažehnána nebyla, přesto se tým pod taktovkou Xaviho zvedá. V létě se chystá další okysličení kádru a velkým otazníkem také je, kdo by mohl operovat v srdci defenzivní řady.

Není to tak dlouho, co byl senegalský reprezentant Kalidou Koulibaly nejžádanějším středním obráncem v Evropě. Neapol však odmítla veškeré snahy zájemců a ocejchovala svou hvězdu cenovkou, která většinu postupem času odradila.

Koulibaly má však pod Vesuvem kontrakt platný jen do konce příštího roku, navíc mu v té době bude již jednatřicet let, proto se očekává, že by italský klub mohl naslouchat na jeho případný prodej. Nyní se spekuluje, že se na něj zaměří Barcelona, která hledá schopného stopera.

Zdroj: sportskeeda.com