Levin: Troufnu si říct, že máme se Svědíkem i podobný přístup. Maximální náročnost a oddanost fotbalu

Když se rozhodl bývalý zadák Bohemians Praha 1905 Vladislav Levin posílit Slovácko, věděl, že úplně do neznáma nejde. Část realizačního týmu totiž zná...

Levin: Troufnu si říct, že máme se Svědíkem i podobný přístup. Maximální náročnost a oddanost fotbalu

"Byl to jeden z faktorů, které rozhodly o mém příchodu na Slovácko. Trenéra Svědíka jsem poznal jako náročného a pracovitého trenéra a jeho práce se mně zalíbila. Troufnu si říct, že máme i podobný přístup k fotbalu. Maximální náročnost a oddanost fotbalu," uvedl v interview pro fcslovacko.cz šestadvacetiletý fotbalista.

Odchovanec Dynama Moskva má pro Svědíka slabost. "Zajímal jsem se o to, jak se mu daří a vnímal jsem, jak pod ním Slovácko roste. Z průměrného ligového celku se stal pod jeho vedením přední klub české ligy. Vím, že v loňské sezóně si vyzkoušeli evropský pohár a v duelu s Plovdivem jsem mu fandil," přidal na klubovém webu bývalý hráč Mladé Boleslavi i Jihlavy, který operuje na české půdě již šestou sezonu.

Protože se Slovácku první jarní kolo s Pardubicemi odložilo, jeho debut v novém působišti může přijít ve středu v rámci čtvrtfinále MOL Cupu se Sigmou. "Zatím bylo pár tréninků, ale i když byly hodně intenzivní, tak jsem se cítil dobře. Myslím, že po kondiční stránce nebude žádný problém. Navíc s každým tréninkem se to bude zlepšovat. Jsou tady velice kvalitní fotbalisté. To jsem věděl už když jsem proti nim nastupoval a teď si to při společných trénincích jen potvrdil," přidal Levin, který si v současnosti zvyká na Uherské Hradiště. "Samozřejmě, že už srovnání dvacetimilionové Moskvy s Prahou je velký skok. A skok do Uherského Hradiště je ještě větší. Já to ale beru tak, že na Slovácku bude větší prostor soustředit se jen na fotbal a já mám fotbal a tvrdou práci rád," uzavřel na fcslovacko.cz nový spoluhráč Petržely, Sadílka, Kadlece, Nguyena a spol.

Slavia napadá smlouvu o televizních právech u Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže!

Zdroj: fcslovacko.cz