Strmý pád Lukaka, Abramovič se údajně nebránil prodeji. Zájem projevilo PSG

Romelu Lukaku nedávno poskytl rozhovor, ve kterém zavzpomínal na své bývalé působení v Interu Milán s dodatkem, že se jednou rád vrátí, což pochopitelně rozhněvalo příznivce „Blues“. Belgický útočník se posléze omluvil. Majitel londýnské Chelsea Roman Abramovič údajně by i souhlasil s prodejem osmadvacetiletého hráče. Zájem mělo mít PSG.

Strmý pád Lukaka, Abramovič se údajně nebránil prodeji. Zájem projevilo PSG

Tuchel situaci Lukaka vysvětlil. „Jsme rádi, že jsme si našli společný čas a v klidu si o celé situaci promluvili. Romelu se omluvil. Je zpět v sestavě a trénuje s týmem. Nejdůležitější pro mě bylo pochopit, že to neudělal úmyslně. Přijali jsme jeho omluvu a může pokračovat dál. Uvědomuje si co se stalo a co tímto rozhovorem způsobil. Cítí zodpovědnost, možná z toho bude mít problémy, ale on to zvládne,“ věří německý stratég, jehož slova zveřejnil facebookový profil FC Chelsea CZ/SK.

„Chtěl bych se omluvit všem fanouškům Chelsea za rozrušení, které jsem způsobil. Víte, jaké spojení mám s tímto klubem od mých dospívajících let, takže naprosto chápu, že jste naštvaní. Je zřejmé, že teď je na mně, abych obnovil vaší důvěru a udělám naprosté maximum v každém zápase,“ sdělil v omluvě Lukaku.

„Také se chci omluvit manažerovi, spoluhráčům a vedení klubu, protože nebyla správná chvíle o takových věcech mluvit. Chci se posunout dál a ujistit se, že budeme vyhrávat zápasy. Budu pro celý tým dělat naprosté maximum,“ dodal belgický útočník, jehož slova nabídl facebookový profil FC Chelsea CZ/SK.

Zdroj: fotbalportal.cz, chelseaf.com, facebook.com/stamfordbridge1905/