Trojlístek z Turína, který by rád Arsenal během ledna zlákal na Emirates Stadium

Juventus budí dojem potápějící se lodi a problémy se v Turíně kupí. Výsledkové kolapsy, nařčení z finančních podvodů u přestupů a z toho vyplývající tresty nahrávají do karet zlým jazykům, které zvěstují hráčský exodus. První vlna odchodů by mohla nastat již během ledna a hned tři jména z aktuální kabiny Staré dámy jsou spojována s londýnským Asenalem.

Trojlístek z Turína, který by rád Arsenal během ledna zlákal na Emirates Stadium

Kanonýři nezačali sezónu příliš oslnivě, ale postupem času začali v Premier League přeci jen bodíky sbírat a v tabulce se posouvat výše. I tak je ale slavná značka poslední roky nepříliš atraktivní adresou pro mnohé, kteří mají choutky zahrát si minimálně Ligu mistrů.

Předmětem zájmu má být například útočník Dejan Kulusevski, který by útok posílil místo původně zamýšleného Dušana Vlahoviče. Do záložní řady Gunners by mohl zamířit také Arthuro Mělo, jenž v minulosti hájil barvy Barcelony.

Největším adeptem na přesun do Londýna je však velšský středopolař Aaron Ramsey. Návrat ztraceného syna, který v kádru Kanonýrů strávil 11 let a odehrál více jak 370 soutěžních zápasů, je zajímavou zprávou pro všechny fanoušky. Ti na sociálních sítích jeho možný příchod kvitují a věří, že by se od kouče Artety dočkal adekvátního herního vytížení.

Zdroj: marca.com