Haaland pořád může ještě v Dortmundu zůstat, zároveň není vyloučen ani přestup do zadlužené Barcelony

Přestupové okno se blíží každým krokem a tím sílí i různé spekulace. O Erlinga Haalanda se zajímají snad všechny evropské velkokluby a jeho agent Mino Raiola je ve svém živlu.

Haaland pořád může ještě v Dortmundu zůstat, zároveň není vyloučen ani přestup do zadlužené Barcelony

Je jisté, že v tomto nejbližším přestupovém období je z kola vyloučená zadlužená Barcelona, ale podle agenta Raioly si norský supertalent může počkat. „Haaland si může počkat na kohokoliv. S nikým nemáme uzavřenou žádnou dohodu. Budeme vybírat to nejlepší možné řešení a také nevylučujeme, že stráví ještě jeden rok v Dortmundu,“ sdělil Raiola, jehož slova citoval web forcabarca.sk.

Katalánský klub se znovu dostane na výsluní. „Barcelona bude i nadále jedním z největších klubů na světě, i když je momentálně doprovází sportovní i finanční krize. Za rok či dva budou zase zpátky. Barcelona má sílu dělat obrovské finanční dohody. Brzy budou na vrcholu,“ dodal čtyřiapadesátiletý agent Raiola.

Carmine Mino Raiola je holandsko-italský fotbalový agent, který zastupuje spoustu známých hráčů včetně Zlatana Ibrahimoviče, Paula Pogbu, Marca Verrattiho, Gianluigiho Donnarumu či Matthijse de Ligta.

Zdroj: sport.es, forcabarca.sk