Ancelotti vyřešil problém s nedostatkem hráčů jednoduše po svém. Inspirují se ostatní?

Realu Madrid bude chybět ve středečním 21. kole La Ligy proti Athleticu Bilbao hned devět hráčů. Sedm z nich má pozitivní test na covid-19, Casemiro pyká za žluté karty a Carvajal je na marodce. Italský stratég zvažuje, že kvůli nedostatku hráčů změní rozestavení na klasických 4-4-2.

Ancelotti vyřešil problém s nedostatkem hráčů jednoduše po svém. Inspirují se ostatní?

Dále kvůli pozitivním testům nebudou k dispozici Luka Modrič, Asensio, Bale, Marcelo a Lunin. „Je pravda, že nám chybí spousta hráčů a možná budeme muset zvážit změnu systému. Nevím. Přemýšlím o tom,“ sdělil na tiskové konferenci Carlo Ancelotti, jehož slova citoval web tn.nova.cz.

Italský lodivod byl i konkrétnější. „Systém 4–3–3, který aktuálně hrajeme, nám poslední dobou opravdu funguje, ale aktuálně nemáme k dispozici žádné pravé křídlo a z toho důvodu možná změním rozestavení na 4–4–2, ale s rozhodnutím počkám až na čas zápasu,“ pokračoval dvaašedesátiletý trenér.

Jediným pozitivem je zlepšující se stav Edena Hazarda. „Bez problémů trénuje už měsíc, v plném rytmu a intenzitě. Pokud ho postavím i ve středu, nemyslím si, že tím budu riskovat další zdravotní problémy. Eden je v pořádku,“ citoval web tn.nova.cz slova Ancelottiho.

Zdroj: tn.nova.cz