Proč nehrál Hložek? Na Letné nechtěli dopadnout jako s Krejčím, kdy se pospíchalo a pak se ztratil měsíc...

Bitvu na lyonském poli musel již po sedmi minutách hry předčasně opustit reprezentační stoper Ondřej Čelůstka, jehož čeká v pátek v Praze vyšetření na magnetické rezonanci. 

Proč nehrál Hložek? Na Letné nechtěli dopadnout jako s Krejčím, kdy se pospíchalo a pak se ztratil měsíc...

"Má delší dobu problémy s achilovkou a bohužel v zápase ucítil problém a na základě toho střídal," obhájil Pavel Vrba svůj krok z úvodu, kdy stopera nahrazoval Norem Vindheimem.

Čtvrté kolo Evropské ligy se vůbec netýkalo dalšího reprezentanta Adama Hložka, jenž sice do země galského kohouta odletěl s celým týmem, nicméně úplně v pořádku zdravotně nebyl...

"My už jsme letěli s tím, že Adam není stoprocentně v pořádku. Šli jsme do toho s tím, že, pokud by se to během těch dvou dnů spravilo, nastoupil by," pronesl na webu sparta.cz sedmapadesátiletý odborník z Letné.

S nasazením devatenáctiletého teenagera ovšem nehazardoval. "Vzhledem k tomu, že se necítil stoprocentně fit, tak jsme nechtěli dopadnout jako s mladým Krejčím, kdy jsme pospíchali a pak jsme tři až čtyři týdny ztratili. Nechtěli jsme tam dát hráče, který není stoprocentně fit," uzavřel na sparta.cz bývalý kouč Ludogorce Razgrad či Anži Machačkala, jenž ho tak nechal spolu s Holcem, Drchalem, Krejčím starším, Hečou, Gabrielem i Vitíkem po celých 90 minut na lavičce náhradníků.

Křetínský chce prý do dvou let ovládnout West Ham. Patří mu ale většinově Sparta? V roce 2019 tomu tak nebylo

Zdroj: sparta.cz