Juventus hlásí další překvapivou ztrátu, Barák se přičinil o bod proti Udinese

Italská Serie A pokračovala v týdnu svým desátým kolem a úterní večer nabídl první tři zápasy. Zatímco Spezia si s Janovem rozdělily body po remíze 1:1, Salernitana uspěla v Benátkách zásluhou branek Bonazzoliho a Schiavoneho. Hosté se tak postarali ve druhém poločase o obrat, neboť domácí poslal v první půli do vedení Aramu. Tři body bralo také milánské AC, které k výhře nasměroval ve čtrnácté minutě Giroud.

Stará dáma se stále výsledkově trápí, což potvrdilo i středeční utkání proti Sassuolu. Domácí prohrávali již po první půli, kdy v koncovce úřadoval Frattesi. Na jeho trefu ještě dokázal odpovědět McKennie, ale v samotném závěru vrátil hostům vedení Lopez.

Atalanta sice prohrávala na půdě Sampdorie od desáté minutě po brance Caputy, ale o sedm minut později zaznamenal vlastní trefu Askidsen a poté obrat režíroval Zapata. Hubený náskok pak v nastaveném času druhé půle pojistil Iličič.

Udinese se dostalo do vedení proti Veroně již ve třetí minutě zásluhou Successe, ale sedm minut před koncem se český legionář Antonín Barák postaral o dělbu bodů, když proměnil pokutový kop.

Ve večerních zápasech urvali všechny tři body všichni favorité. Nejtěžší šichtu mělo AS Řím, které otáčelo proti Cagliari, Inter si po vítězství v Empoli po vyloučení Ricciho pohlídal v poklidu a Lazio gólem Pedra z úvodu druhého poločasu nakonec přetlačilo Fiorentinu.