Souček znovu skóroval, Werner se uvedl gólem

Přípravné zápasy na novou sezónu Premier League jsou v plném proudu. Tomáš Souček znovu skóroval a West Ham potvrdil formu, do nového angažmá vstoupili dobře i Timo Werner či Joe Hart.

Leicester hrál bez branek se Sheffieldem Wednesday, gólové hody nebyly k vidění ani v Londýně, Tottenham nicméně Birmingham díky brance Stevena Bergwijna z 90. minuty porazil. První půli odchytal Joe Hart a uvedl se tak velmi dobrým způsobem.

Formu potvrdil West Ham a vítěznou branku proti Brentfordu si připsal Tomáš Souček, který tak skóroval podruhé v řadě. Díky dvěma brankám Jordana Ayewa Crystal Palace nedalo šanci Charltonu, zvítězit dokázal i Newcastle.

Straky se budou v nové sezóně opírat o Andyho Carrolla, který podobně jako Tomáš Souček skóroval ve druhém přípravném utkání v řadě.

Jen remízou skončil duel v Brightonu pro Chelsea. Do základní sestavy poslal Frank Lampard Hakima Ziyecha i Tima Wernera a druhý jmenovaný skóroval už po čtyřech minutách pobytu na hřišti.

O vítězství ale Chelsea po změně stran přišla. V samotném závěru se domácí dostali k pokutovému kopu a střídající Pascal Gross zařídil Brightonu remízu 1:1.