Nějaká euforie není na místě, upozorňuje Radakovič

Nová stoperská dvojice Sparty Dávid Hancko a Uroš Radakovič spolu nastoupila v základu podruhé za sebou a proti Baníku se jí podařilo udržet čisté konto. Druhý zmíněný vytáhlý zadák si navíc připsal i gólovou asistenci.

Nějaká euforie není na místě, upozorňuje Radakovič

"Byl to hodně těžký zápas, připravit se po těžkém utkání s Trabzonsporem. Chtěli jsme ukázat charakter, to se povedlo. Ale není na místě nějaká euforie, už v minulosti se nám kolikrát povedl jeden zápas a pak jsme zase prohráli. Je třeba se odrazit a dál vyhrávat," burcoval defenzivně laděný svěřenec kouče Václava Jílka, pod nímž pracoval již na hanáckém Andrově stadionu.

Letenské "S" se chtělo po vyřazení z pohárů vytáhnout alespoň na domácím kolbišti. "Trenér i vedení klubu nás na Baník připravili, že se musíme předvést a ukázat, že máme na Spartu. Ukázali jsme, že jsme Sparta a budeme pokračovat dál. Samozřejmě bychom asi všichni vyměnili tu nedělní výhru za čtvrtek, ale to už nejde a musíme jít dál. Musíme dál pokračovat s dobrými výkony," doplnil kolega Costy, Plavšiče, Kangy a spol., jehož slova publikovaly stránky sparta.cz.

Radakovič počítá i nulu vzadu. "Je to samozřejmě krásné nedostat v zápase gól. My víme, že vždycky jeden nebo dva góly dáme a pokud neinkasujeme, je to výhra. Trenér nás velmi dobře připravil, Koza, Hašan a Tráva nalezli na jejich stopery a spouštěli presing. My jsme to pak posbírali, měli jsme odražené míče a tudy vedla cesta k vítězství," upozornil.

Sedmé kolo zavane aktuálně pátou Spartu na hřiště dvanáctého Slovanu Liberec, který přerušil sérii proher. "Pořád to dokola říkáme, že musíme zopakovat takový výkon. Ale tak to prostě je. Je potřeba vyhrát tři nebo čtyři zápasy v řadě a pak půjde naše sebevědomí nahoru," uzavřel na webu sparta.cz pětadvacetiletý rodák ze srbského Nového Sadu.