Weber po venkovní remíze s FCSB: Musím zopakovat, že domácí jsou pořád favorité

Mladá Boleslav úvodní zápas 3. předkola Evropské ligy zvládla a v Rumunsku dokázala s favoritem FCSB bezbrankově remizovat. Přesto doma potřebuje skórovat a neinkasovat. Bezprostředně po zápase se médiím vyjadřovali mladoboleslavský trenér Jozef Weber a brankář Jan Šeda.

Weber po venkovní remíze s FCSB: Musím zopakovat, že domácí jsou pořád favorité

„Nic moc se nezměnilo. Musím zopakovat, že domácí jsou pořád favorité. Ale my jsme uhráli výsledek, který nás opravňuje k tomu, abychom v odvetě zabojovali o postup,“ prohlásil pro Deník Sport trenér Weber. „Ve druhé půli, když to domácí víc otevřeli a my měli brejkové situace, jsem věřil, že ten vytoužený gól dáme. Bohužel, nepovedlo se. Přesto musím hráčům poděkovat, odvedli velice dobrý výkon,“ dodal Weber.

„Jestli budeme hrát jako v prvním poločase, tak naděje na postup jsou velké. Myslím, že na ně máme. Hodně si věříme. Závěr jsme přežili trochu i se štěstím. Ale za to, jak jsme odehráli první poločas, tak je remíza asi zasloužená,“ nechal se slyšet brankář Šeda.

Odveta s rumunským FCSB česká Středočechy příští čtvrtek doma v 19:00. Mezitím čeká ale Boleslav jiný těžký zápas, a sice ligové utkání v neděli s pražskou Spartou, které se odehraje v Mladé Boleslavi rovněž v 19:00. Před odvetou Evropské ligy je MLadá Boleslav podle sázkových kanceláří mírným favoritem na postup, přičemž vítěz se v Play-off o základní skupinu Evropské ligy utká s největší pravděpodobností s portugalským týmem Vitória Guimaraes.