Komličenko přece jenom pryč? Rusové píší o jeho odchodu z Boleslavi

Nejlepší střelec loňského ročníku Fortuna ligy Nikolaj Komličenko je podle informací ruského serveru championat.com na odchodu z Mladé Boleslavi. Už už to vypadalo, že Boleslav Komličenka udrží, ale Rusové píší o tom, že přestup Komličenka do Lokomotivu Moskva by měl být dotažen již do konce tohoto týdne.

Komličenko přece jenom pryč? Rusové píší o jeho odchodu z Boleslavi

A to bez ohledu na to, že Mladá Boleslav ještě stále hraje Evropskou ligu, ve které jí dvěma góly pomohl k postupu do 3. předkola právě čtyřiadvacetiletý Rus Komličenko. Komličenko má s Boleslaví smlouvu až do konce sezóny 2021/22 a podle odborného serveru Transfermarkt je jeho aktuální tržní hodnota 3,5 milionů eur.

V loňské sezóně vstřelil Komličenko úctyhodných 29 ligových gólů a získal tedy korunku pro nejlepšího střelce Fortuna ligy. Ve 2. předkole Evropské ligy, kde se Boleslav utkala s kazašským týmem Ordabasy, dal Komličenko dva góly a Středočeši postoupili do další fáze, kde se utkají s rumunským FCSB, přičemž první zápas je čeká již tento čtvrtek na hřišti soupeře. 

Pokud jsou informace o Komličenkovo přestupu serveru championat.com správné, Komličenko už nestihne nedělní zápas Fortuna ligy s pražskou Spartou, který se odehraje v rámci 5. kola právě na půdě Boleslavi.