Stínadla se mohou těšit na dva exslávisty, které už nepotřebovali ve Zlíně a v Boleslavi...

Jak zaznělo na stránkách pátečního Deníku Sport, do teplického klubu by měly velmi brzy zamířit dvě ofenzivně laděné posily s pestrou minulostí na domácích kolbištích.

Stínadla se mohou těšit na dva exslávisty, které už nepotřebovali ve Zlíně a v Boleslavi...

Stínadla se stanou novýmd domovem pro osmadvacetiletého záložníka Petra Mareše, jenž dorazí na sever Čech z Mladé Boleslavi a o rok staršího útočníka Pavla Vyhnala, s nímž přestal počítat Zlín.

Druhý jmenovaný, který stihl za Fastav nastřílet ve dvaceti vystoupeních pět branek a v minulosti prošel Slavií, Táborskem, Bohemians, Vyšehradem či Vlašimí, se připojí ke Sklářům již v pátek.

"Jde typologicky o útočníka, kterého jsme neměli, je to dobrý hlavičkář a dobrý hráč zády k bráně. Doufám, že nám pomůže zvětšit ofenzivní sílu a budeme dávat více branek," uvedl Stanislav Hejkal a Štěpán Vachoušek na něj navázal: "Jde o roční hostování s následnou opcí. Věřím, že se Pavel prosadí a naváže na svá poslední angažmá, kde ukazoval, že umí dávat góly. Za poslední tři sezóny dal v 57 zápasech 31 branek."

Situace Mareše, jenž dříve působil nejen ve Slavii, ale i v Hlučíně, Vlašimi, Viktorii Žižkov a Hradci Králové, je o něco komplikovanější a trenér Stanislav Hejkal se ho dočká zřejmě až v příštím týdnu po prvním kole Fortuna:ligy.

Sportovní ředitel žlutomodrých barev Štěpán Vachoušek přivedl během léta do kádru Igora Paradina, Manela Roya, Jevgenije Nazarova a Jakuba Mareše.