Kroos naťukl svou budoucnost. Které prvoligové soutěže si mohou nechat zajít chuť?

To, že hvězdný hráč odejde na sklonku své kariéry do jedné z exotických a finačně zajímavých destinací, by šlo považovat za současný trend.

Kroos naťukl svou budoucnost. Které prvoligové soutěže si mohou nechat zajít chuť?

Devětadvacetiletý reprezentant Německa Toni Kroos se však nechal slyšet, že on se jím řídit nebude a v žádné podobné zemi ho fanoušci hrát fotbal na nejvyšší úrovni neuvidí.

Bývalou ikonu Bayernu Mnichov, která už se několik let živí nejpopulárnějším sportem planety na madridském San Bernébau, nezlákají ani sliby ohledně mimořádně lukrativní smlouvy.

"Takový scénář mohu vyloučit už dnes. Určitě nikdy nebudu hrát v Americe, Číně nebo Kataru," pronesl webem sport.sk citovaný svěřenec kouče Zinedina Zidana, který je mistrem světa z roku 2014.

S Los Blancos má čyřnásobný šampion Ligy mistrů platný kontrakt ještě na příští čtyři sezony do června 2023. V té doby mu bude třiatřicet let a pokud zůstane španělské metropoli věrný po celou dobu, ve sněhobílém trikotu nejslavnější značky LaLigy stráví devět let.

"Délku dohody jsem důkladně zvážil. Myslím, že třiatřicet let může být na konec kariéry tak akorát. Pokud bych ale ještě neměl chuť končit, pořád mohu pokračovat," uzavřel spoluhráč Ramose, Hazarda, Varaneho a spol., jehož slova vyšla na sport.sk.