Trojlístek ostře sledovaných, který by mohl na Stamford Bridge nahradit Hazarda

Belgické hvězdné křídlo Eden Hazard je jen krůček od exodu ze Stamford Bridge. Někdejší tvář francouzského Lille má s největší pravděpodobností namířeno do Realu Madrid, který po něm prahne již delší dobu. Kdo jej však v kádru Blues nahradí? Velkou roli bude hrát fakt, že jestli londýnský gigant dokáže uspět u CAS s odložením trestu nákupu nových hráčů.

Trojlístek ostře sledovaných, který by mohl na Stamford Bridge nahradit Hazarda

3) Wilfried Zaha

Legionář z Pobřeží slonoviny údajně požádal vedení Crystal Palace o uvolnění se slovy, že by chtěl v příští sezóně hrát v klubu, který bude účinkovat v Lize mistrů, a bojovat o cenné trofeje. Zaha v této sezoně zaznamenal 10 branek a stejný počet asistencí a podle britských médií se o něj zajímá i Manchester United. Šestadvacetiletý africký hráč je znám svou rychlostí a dovednostmi s míčem. Jeví se jako vhodný kandidát na post Hazarda.

2) Nicolas Pépé

Kde jinde hledat náhradu za Hazarda než v kabině francouzského Lille. Právě na této adrese si vedení londýnského klubu vyhlédlo Nicolase Pépého, který se v této sezóně výraznou měrou zapříčinil o to, že si Lille po letech půstu opět zahraje Ligu mistrů. Třiadvacetiletý talent připomíná Arjena Robbena a je mu věštěna zářná budoucnost. Jednalo by se i o možnou dlouholetou náhradu.

1) Antoine Griezmann

Toto jméno není nutné dlouze představovat, protože již několik let patří ke klíčovým tvářím Atlétika Madrid a francouzské reprezentace. Jenže Griezmann se rozhodl klubové barvy změnit. Nejvíce je jeho jméno spojováno s Barcelonou, ale také Chelsea údajně není příliš pozadu. Jisté je, že tento nákup by stál pořádný balík, ale zase se jedná o hotového hráče, který je v LaLize za hvězdu.