Real v Evropě poslední tři roky naprosto dominuje. Ukázal to hlavně v těchto zápasech…

Základem toho, abyste odvedli perfektní výkon ve finále a vyhráli, je se do toho finále vůbec dostat. A to mnohdy nebývá jednoduché. Suverénně nejlepší tým v Evropě Real Madrid sbíral během posledních třech let úspěchy hlavně v těchto zápasech, ve kterých ukázal naprostou dominanci.

finále Ligy mistrů 2016/17 proti Juventusu

Ronaldo vstřelil ve čtvrtfinále pět gólů Bayernu a v semifinále tři branky Atleticu Madrid. Nabízela se ale otázka: Jak si portugalský kanonýr poradí s nejlepší obranou a možná nejlepším brankářem na světě? Ve finále čekal na Zidanovu družinu italský Juventus.

Jenže Portugalec onu perfektní obranu prolomil už po dvaceti minutách, pak sice krásnými nůžkami srovnal Mandžukič, jenže druhá půle byla absolutně v režii Realu Madrid. Bílý balet dominoval úplně všude a vstřelil tři góly, konkrétně Casemiro, opět Cristiano Ronaldo a ke konci Marco Asensio. Real kvůli výsledku 4:1 slavil druhý titul Ligy mistrů v řadě, celkově svůj dvanáctý.

Sestřih utkání Juventus - Real Madrid 1:4 (3.6.2017)