Real v Evropě poslední tři roky naprosto dominuje. Ukázal to hlavně v těchto zápasech…

Základem toho, abyste odvedli perfektní výkon ve finále a vyhráli, je se do toho finále vůbec dostat. A to mnohdy nebývá jednoduché. Suverénně nejlepší tým v Evropě Real Madrid sbíral během posledních třech let úspěchy hlavně v těchto zápasech, ve kterých ukázal naprostou dominanci.

odveta čtvrtfinále Ligy mistrů 2016/17 proti Bayernu Mnichov

Úvodní utkání v Allianz Areně skončilo díky dvěma brankám Cristiana Ronalda, který otočil klání ve druhém poločase, 2:1 ve prospěch Bílého baletu. Vyhráno však Real Madrid neměl. V odvetě se o to musel řádně poprat.

Bayern díky penaltě Lewadowského vedl, Ronaldo však hlavou vyrovnal. Pak si dal ale Ramos smolného vlastence a šlo se do prodloužení, kde Cristiano zaznamenal další dvě branky a celkově za dvojzápas nastřílel neskutečných pět gólů! Definitivní skóre bylo 6:3 pro Madrid, poslední branku měl na svědomí Marco Asensio.

Sestřih utkání Real Madrid - Bayern Mnichov 4:2pp (18.4.2017)