Real v Evropě poslední tři roky naprosto dominuje. Ukázal to hlavně v těchto zápasech…

Základem toho, abyste odvedli perfektní výkon ve finále a vyhráli, je se do toho finále vůbec dostat. A to mnohdy nebývá jednoduché. Suverénně nejlepší tým v Evropě Real Madrid sbíral během posledních třech let úspěchy hlavně v těchto zápasech, ve kterých ukázal naprostou dominanci.

první čtvrtfinále Ligy mistrů 2017/18 proti Juventusu

Po těžkém osmifinále s PSG přišel na řadu další obtížný soupeř. První čtvrtfinálové utkání na Allianz Stadium mělo otevřené skóre už po dvou minutách, kdy udeřil Cristiano Ronaldo. Ten se ale blýskl hlavně v 63. minutě, kdy překrásnými nůžkami zvýšil na 2:0. Třetí kanadský bod získal asistencí Marcelovi na třetí a poslední gól utkání.

Jenže ani tentokrát neměl Real po třígólovém náskoku vyhráno. Juventus jej na San Bernabeu smazal a postup Realu Madrid do semifinále stvrdil až v nastavení druhé půle Cristiano Ronaldo, jenž proměnil penaltu zaviněnou Medhim Benatiou, následně navíc dostal červenou kartu Gianluigi Buffon za vulgarity vůči rozhodčímu.

Sestřih utkání Juventus - Real Madrid 0:3 (3.4.2018)