I Real umí dobře prodávat. Pět nejdražších odchodů ze San Bernabeu!

Real Madrid v posledních sezónách sice nikoho „velkého“ nepřivedl, i přesto ale není žádné tajemství, že prezidentovi Perézovi není líto utratit trojcifernou částku za jednoho hráče. Nejeden hráč Realu Madrid ovšem za nemalé peníze odešel! Dnes se podíváme na historicky pět nejdražších odchodů ze San Bernabeu. Vzhledem k extrémnímu nárůstu cen v posledních třech letech se jedná o vysoké přestupní sumy, ačkoliv to tak nemusí vypadat.

I Real umí dobře prodávat. Pět nejdražších odchodů ze San Bernabeu!

5. Gonzalo Higuaín – Neapol – 39 milionů euro

Posledním plnohodnotným konkurentem Karima Benzemy v útoku byl Gonzalo Higuaín. Kouč José Mourinho tyto dva útočníky pravidelně střídal, s odchodem Mourinha ale přestoupil i Higuaín. Toho ulovila ambiciózní Neapol, která za něj zaplatila na klubové poměry nemalý peníz!

Argentinský reprezentant podepsal v Realu Madrid smlouvu v roce 2007, když jako mladý hráč přestupoval z argentinského River Plate. V Neapoli strávil po transferu tři roky od 2013 do 2016, pak ale fanoušky Partenopei naštval a podepsal smlouvu v Juventusu, který musel zaplatit přestupní částku ve výši 90 milionů euro!

Výsledek obrázku pro gonzalo higuain napoli