Rudí ďáblové si výhru pohlídali, Juventus a Real body ztrácely

Středeční večer nabídl hned několik zajímavých duelů. Tím prvním byl souboj Bournemouthu a Manchesteru United. Rudí ďáblové žádné překvapení nepřipustili a nakonec si domů odváželi dvoubrankovou výhru, kterou obstarali Smalling a Lukaku.

Italská nejvyšší soutěž nabídla své třiatřicáté kolo a středem pozornosti byl Juventus, který dokázal s Crotone pouze remizovat 1:1. Na branku Sandra z první půle totiž po změně stran odpověděl Simy. Neapol doma pod Vesuvem udolala Udine 4:2. Mezi střelce domácího celku se zapsali Albiol, Milik a dvakrát Insigne. Divokou přestřelku nabídl duel Fiorentiny s Laziem Řím. Hosté nakonec zvítězili 4:3.

V Německu se sehrálo druhé semifinále tamního DFB Pokalu, které rozhodlo nakonec o tom, že se ve finále Bayernu Mnichov postaví Frankfurt. Ten ve zmíněném duelu porazil Schalke rozdílem jediné branky, kterou zaznamenal Jovič.

Real Madrid nakonec doma s Bilbaem ztrácel body. Hosté se dostali do vedení již ve 14. minutě díky brance Williamse a byl to opět Ronaldo, kdo tři minuty před koncem hasil požár a upravil alespoň na konečných 1:1.

Premier League:
Bournemouth - Manchester United 0:2 (28. Smalling, 70. Lukaku)

Serie A:
Benevento - Atalanta 0:3 (21. Freuler, 49. Barrow, 67. Gómez)
AS Řím - Janov 2:1 (17. Ünder, 52. Zukanovič vl. - 61. Lapadula)
Crotone - Juventus 1:1 (65. - Simy - 17. Alex Sandro)
Fiorentina - Lazio 3:4 (16., 31. z pen., 54. Veretout - 39. a 73. Luis Alberto, 45.+1 Caceres, 70. Felipe Anderson)
Neapol - Udine 4:2 (45.+2 Insigne, 64. Albiol, 70. Milik, 75. Tonelli - 41. Jankto, 56. Ingelsson)
Sampdoria - Bologna 1:0 (90.+3 Zapata)
Spal - Chievo 0:0
Turín - AC Milán 1:1 (71. De Silvestri - 9. Bonaventura)
Verona - Sassuolo 0:1 (38. Lemos)