Nejhorší zápas v životě, tvrdí Kadlec

Velmi nelibě nesl výsledek derby Václav Kadlec a po zápase dal průchod emocím. Sparta opět nezvládla druhý poločas a po slibně rozehrané první půli bere jenom bod.

S trochou nadsázky jsme mohli mít o patnáct bodů víc, protože ve třech zápasech jsme vedli a mohli jsme to uhrát, komentuje pětadvacetiletý útočník. Nedivím se divákům, že na nás pískali, já bych na sebe po ztrátě vedení 3:0 pískal taky, přiznal pro oficiální web první ligy Kadlec.

Je to největší zklamání, co jsem zažil. Nejhorší zápas v kariéře. Bude to ve mně hodně dlouho, ještě že je teď reprezentační pauza, vidí slabou útěchu Václav Kadlec. V kabině jsme si říkali, že se nemusíme nikam honit, že můžeme být v klidu. Ale asi jsme byli v klidu až moc. Každý teď zalezl někam do kouta a zpytuje svědomí. Nic jiného ani nejde dělat. Musíme si nalít čistého vína, jestli jsme udělali maximum, zpytoval svědomí.

O výsledku zápasu rozhodl faul Štětiny, po jehož zákroku Milan Škoda proměnil penaltu. O verdiktu rozhodovalo video a to se Václavu Kadlecovi vůbec nelíbilo: Mně se to nelíbí. Celou dobu šel hrát fotbal bez videa a najednou se zavádí video. V první půli se udělá čtyřikrát video a nastaví se dvě minuty. Po přestávce nebylo ani jednou video, byly jen tři střídání a nastaví se pět minut. To není berlička pro nás, protože i tak jsme to měli uhrát, ale je to zajímavý, hodnotil novou technologii útočník Sparty.