Chelsea přichází o bod z londýnského derby kvůli gólu z nastaveného času

Arsenal se doma od 20:45 utkal ve šlágru kola s odvěkým rivalem, Chelsea.

V zápase byli mírným favoritem hosté, první poločas byl přesto vyrovnaný. Do druhého poločasu vstoupili domácí mnohem aktivněji a v 63. minutě to potvrdil Jack Wilshere, který poslal "Gunners" do vedení. V 67. minutě fauloval ve vlastním pokutovém území Bellerín a rozhodčí Taylor správně nařídil pokutový kop pro hosty. Pokutový kop následně s přehledem proměnil Eden Hazard.

V 84. minutě poslal Chelsea do vedení Marco Alonso, jemuž dobře přihrál Zappacosta. V úplném závěru propukla na Emirates Stadium euforie. V nastaveném čase se totiž odraženého míče ujal Hector Bellerín a napřáhl přímo k tyči Courtoisovy brány. Oba soupeři se tedy rozloučili spravedlivně nerozhodně.

Premier League

Arsenal - Chelsea 2:2 (63. Wilshere, 90+2. Bellerín - 67. Hazard (pen.), 84. Alonso)